Інформація про заклад

Миколаївська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №26 Миколаївської міської ради Миколаївської області є юридичною особою з 30.08.1966 року, належить до комунальної власності територіальної громади м. Миколаєва в особі Миколаївської міської ради в підпорядкуванні управління освіти Миколаївської міської ради.

Ідентифікаційний код 24780126.

Навчальний заклад розміщений у типовому триповерховому приміщенні на 964 учнівських місця. Є безперешкодний доступ для осіб з інвалідністю до 1поверху. Загальна площа 13770, площа під будинком, господарськими будівлями та спорудами 2253 кв. м, об’єм будівлі 17268 куб. м.

Опалення централізоване, санвузли обладнані роздільно, в тому числі спеціальна туалетна кімната для осіб з інвалідністю. Функціонує їдальня, розрахована на 120 посадкових місць.

Загальна площа всіх приміщень, які використовуються для забезпечення освітнього процесу, становить 3860 кв.м. Функціонує 34 класні кімнати, включаючи навчальні кабінети і лабораторії, у яких накопичено і систематизовано навчальні програми, підручники, навчальні та методичні посібники, науково-популярну, довідково-інформаційну літературу. Їх площа 1500 кв. м. Усі кабінети компютеризовано та підєднано до мережі Інтернет.

Для занять інформатикою використовуються 2 компютерні класи, обладнані сучасною компютерною технікою.

В кабінетах природничо-математичного циклу встановлено інтерактивні комплекси та цифрові лабораторії.

У школі забезпечено вільний доступ та безкоштовне користування мережею Wi-Fi.

Для проведення корекційних занять обладнано ресурсну кімнату. Для відпочинку дітей в ГПД – відпочивальню. На пришкільній території обладнано метеомайданчик для спостережень за природою.

Для занять фізичною культурою використовуються великий спорт зал – 278 кв. м, малий спорт зал - 47,50 кв. м, тренажерний зал - 23,8 кв. м, які забезпечені різноманітним спортивним обладнанням.

Для занять хореографією та евритимією обладнано хореографічний кабінет площею 48,8 кв.м.

Для занять трудовим навчанням та технологіями використовуються майстерні площею 65,3 кв. м та 61,5 кв. м. На кінець 2019-2020 н.р. у 30 класах школи навчається 861 учень. Функціонує 13 інклюзивних класів.

Заклад забезпечено приміщеннями для освітнього процесу на 100 %. У школі впроваджується довгостроковий проект «Створення організаційно-педагогічних умов для формування успішної особистості» в рамках діяльності «Школи життєвого успіху» на основі програми перспективного розвитку школи «Сходинки до успіху».

Мета діяльності школи: створення умов для гармонійного розвитку і творчої самореалізації життєво компетентної, цілеспрямованої, національно свідомої, успішної особистості.

Якщо ви ще не визначилися з подальшим навчанням, на вас чекають у нашій школі компетентні вчителі, готові працювати в умовах як денної, так і дистанційної освіти, демократична та надзвичайно дружня, родинна атмосфера нашої школи. Ми пропонуємо навчання як за типовими освітніми програмами НУШ, так і за альтернативними програмами вальдорфських шкіл, які рекомендовані МОН України для впровадження в закладах загальної середньої освіти. На базі школи працюють різноманітні гуртки та секції школи та позашкільних закладів міста (БТДЮ, СЮТ, СЮН, ОЕНЦ, ЦТКУМ), музична школа №6 (відділення вокалу, хореографії, гри на різних музичних інструментах), спортивні школи №7 та «Спартак».

Ласкаво просимо!

Коментарi