Адміністрація навчального закладу

/Files/images/вчитель світової літератури.JPGПастушкова Ірина Семенівна

Магістр державного управління, вчитель вищої категорії. старший вчитель

Очолює школу з 2008 року.

Ірина Семенівна є переможцем міського та лауреатом обласного конкурсу "Учитель року-2014" в номінації "Директор школи", переможцем обласного конкурсу "Учитель року - 1996", міського конкурсу "Нове ім'я - 1998", дипломантом обласного конкурсу 2008 року серед учителів світової літератури на кращу розробку уроку з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.

Приорітетні напрямки діяльності:

створення умов для розвитку доступної та якісної освіти.

Важливим досягненням у роботі є створення діючої моделі державно-громадського управління навчально-виховним процесом на інноваційних засадах. Згідно до цієї моделі з 2007 року впроваджується проект "Школа життєвого успіху", який надав можливість створити комфортні умови діяльності всіх учасників освітнього процесу та підвищити позитивний імідж школи у місті.

Персональний сайт директора школи

Заступник директора з навчально-виховної роботи

/Files/images/1.jpg

Яніна Світлана Степанівна

Вчитель першої категорії.

Дану посаду займає з 2008 року.

Приоритетні напрямки діяльності:

оновлення змісту, форм і методів організації навчально-виховного процесу через удосконалення творчої співпраці вчителів і учнів.

Світлана Степанівна впевнена, що навчально-виховний процес необхідно будувати таким чином, щоб він активізував дії внутрішніх сил і потенційних можливостей кожної дитини.

Заступник директора з навчально-виховної роботи

/Files/images/Неля1.jpgГула Неля Іванівна

Вчитель російської мови та зарубіжної літератури.

Загальний стаж роботи - 34 роки. Стаж роботи заступником директора - 20 років

"Учитель повинен знати і відчувати, що на його совісті – доля кожної дитини, що від його духовної культури та ідейного багатства залежить розум, здоров’я, щастя людини, яку виховує школа"

Заступник директора з виховної роботи

/Files/images/мартиненко алла юріївна заступник дирекктора з виховної роботи.JPGМартиненко Алла Юріївна

Вчитель першої категорії

Дану посаду займає з 2013 року.

Приоритетні напрямки діяльності:

створення виховного простору школи в якому взаємодія всіх суб‘єктів педагогічного процесу має своїм результатом духовне, інтелектуальне, моральне, естетичне, фізичне взаємозбагачення, сприяє розвитку творчого потенціалу, самореалізації особистості, формує готовність до особистісного самовдосконалення, забезпечує реалізацію співтворчості.