Адміністрація навчального закладу

Пастушкова Ірина Семенівна/Files/images/вчитель світової літератури.JPG

Магістр державного управління, вчитель вищої категорії. старший вчитель

Очолює школу з 2008 року.

Ірина Семенівна є переможцем міського та лауреатом обласного конкурсу "Учитель року-2014" в номінації "Директор школи", переможцем обласного конкурсу "Учитель року - 1996", міського конкурсу "Нове ім'я - 1998", дипломантом обласного конкурсу 2008 року серед учителів світової літератури на кращу розробку уроку з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.

Приорітетні напрямки діяльності:

створення умов для розвитку доступної та якісної освіти.

Важливим досягненням у роботі є створення діючої моделі державно-громадського управління навчально-виховним процесом на інноваційних засадах. Згідно до цієї моделі з 2007 року впроваджується проект "Школа життєвого успіху", який надав можливість створити комфортні умови діяльності всіх учасників освітнього процесу та підвищити позитивний імідж школи у місті.

Персональний сайт директора школи

Заступник директора з навчально-виховної роботи

/Files/images/1.jpg

Яніна Світлана Степанівна

Вчитель першої категорії.

Дану посаду займає з 2008 року.

Приоритетні напрямки діяльності:

оновлення змісту, форм і методів організації навчально-виховного процесу через удосконалення творчої співпраці вчителів і учнів.

Світлана Степанівна впевнена, що навчально-виховний процес необхідно будувати таким чином, щоб він активізував дії внутрішніх сил і потенційних можливостей кожної дитини.

Заступник директора з виховної роботи

/Files/images/мартиненко алла юріївна заступник дирекктора з виховної роботи.JPGМартиненко Алла Юріївна

Вчитель першої категорії

Дану посаду займає з 2013 року.

Приоритетні напрямки діяльності:

створення виховного простору школи в якому взаємодія всіх суб‘єктів педагогічного процесу має своїм результатом духовне, інтелектуальне, моральне, естетичне, фізичне взаємозбагачення, сприяє розвитку творчого потенціалу, самореалізації особистості, формує готовність до особистісного самовдосконалення, забезпечує реалізацію співтворчості.

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Скрицька Ірина Сафронівна

Вчитель-методист вищої категорії

Дану посаду займає з 2016 року.

Пріорітетні напрямки діяльності:

Забезпечення виконання єдиних принципів підходів до навчання і виховання учнів; підвищення рівня знань, умінь і навичок учнів шляхом упровадження інноваційних форм і методів роботи; сприяння розвитку творчо обдарованих дітей; забезпечення педагогічних умов для соціалізації школярів, виховання в них життєвої компетентності.