Шановні учні та батьки! У зв’язку з початком підготовки до літнього оздоровлення просимо Вас

Шановні учні та батьки!

У зв’язку з початком підготовки до літнього оздоровлення просимо Вас

надати інформацію про бажання Вашої дитини з 04.06.2018 по 22.06.2018

відвідувати літній пришкільний прогулянковий табір з денним перебуванням

(харчування дітей пільгових категорій безкоштовне, інших вихованців – за кошти батьків, заняття проводять вихователі з числа вчителів школи, студенти, волонтери).

З метою активізації вивчення учнями англійської мови, розширення доступу до світових можливостей освіти та культури, забезпечення інтеграції України до Європейського Союзу на базі Миколаївської ЗОШ № 26 з 04.06.2018 по 15.06.2018 планується також організація літнього мовного табору (харчування не передбачене, заняття проводять вчителі школи, студенти, волонтери).

Просимо надати інформацію про бажання Вашої дитини відвідувати літній мовний табір.