• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Добрий день! Раді повідомити Вас про те, що серед 83 проектів, поданих на конкурс «Відкрита солідарність» (http://open.solidarnist.ua/?p=2647) наш проект «Відкриття лазерного стрілецького тиру «Захисник Вітчизни» для учнів миколаївських шкіл»

Добрий день! Раді повідомити Вас про те, що серед 83 проектів, поданих на конкурс «Відкрита солідарність» (http://open.solidarnist.ua/?p=2647) наш проект «Відкриття лазерного стрілецького тиру «Захисник Вітчизни» для учнів миколаївських шкіл»

2018-05-10

Добрий день!

Раді повідомити Вас про те, що серед 83 проектів, поданих на конкурс «Відкрита солідарність» (http://open.solidarnist.ua/?p=2647) наш проект «Відкриття лазерного стрілецького тиру «Захисник Вітчизни» для учнів миколаївських шкіл» пройшов конкурсний відбір та братиме участь у онлайн-голосуванні http://open.solidarnist.ua/?page_id=80

Переможці конкурсу будуть визначатися за підсумками онлайн голосування, яке триватиме з 10 по 20 травня 2018 року, та будуть оголошені до 30 травня 2018 року. Участь у голосуванні можуть брати тільки повнолітні.

Сподіваюсь на Вашу підтримку і допомогу.

З повагою, директор МЗОШ №26 Пастушкова І.С.

Кiлькiсть переглядiв: 48