Запрошуємо педагогів, працівників школи, батьків, учнів до участі в загальношкільній конференції "Пріоритетні завдання колективу школи в контексті реалізації Концепції Нової української школи", яка відбудеться в понеділок 24 вересня о 18.00 в актовій залі школи. Для нас немає незручних питань, бо всі проблеми ми намагаємося вирішувати разом. Кожен з делегатів конференції має право поставити будь-яке питання, яке є суттєвим для організації шкільного життя і його рішення лежить у правовому полі. Дякуємо всім за небайдужість, співпрацю та взаєморозуміння.