Вітання

17 листопада 2018 року відбувся ІІ етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика – престижний мовний марафон, який об’єднує знавців української мови з багатьох країн, сприяє піднесенню престижу рідної мови в Україні та утвердженню її державного статусу.

Більше тисячі українських учнів 3-11 класів і закладів профтехосвіти, студентів вишів, а також школяріукраїнських діаспор за кордоном виконували завдання, підготовлені Міжнародним благодійним фондом «Ліга українських меценатів».

Учні нашої школи також взяли участь у цьому творчому змаганні. І ми вітаємо найкращих знавців української мови:

Бондаренко Давида, учня 3-А класу, який посів ІІІ місце,

Кузьмич Валерію, ученицю 4-Б класу

Тищенко Ірину, ученицю 6-Б класу,яка зайняла ІІ місце,

Звеліндовську Юлію, ученицю 8-А класу, яка посіла ІІ місце,

Відіну Владиславу, ученицю 9-В класу,

Чугая Романа, учня 10-А класу

висловлюємо подяку

Келембет Валентині Іванівні,

Касьяновій Ользі Анатоліївні,

Зінченко Аллі Валентинівні,

Кіліній Ользі Іванівні

за роботу з обдарованими дітьми .

БАЖАЄМО КОЖНОМУ ДОСЯГТИ ВЕРШИН У НЕЛЕГКІЙ ПРАЦІ ОВОЛОДІВАННЯ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ.