• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • У Миколаївській ЗОШ № 26 відбулися військово-спортивні змагання «Майбутні захисники Вітчизни», присвячені 26-річниці Збройних Сил України.

У Миколаївській ЗОШ № 26 відбулися військово-спортивні змагання «Майбутні захисники Вітчизни», присвячені 26-річниці Збройних Сил України.

2017-12-06

У Миколаївській ЗОШ № 26 відбулися військово-спортивні змагання «Майбутні захисники Вітчизни», присвячені 26-річниці Збройних Сил України.

У змаганнях взяли участь команди учнів 10 та 11 класів. На військово-спортивні змагання були запрошені учні 8 – 9 класів, які із задоволенням спостерігали за виконанням здобутих навичок з предметів «Захист Вітчизни» та «Фізична культура».

Ведучими свята були учениці 9-Б класу Стецька Аліна та Слєпуха Олександра.

Глядачі не тільки підтримували наших юних захисників оплесками та вигуками, а й самі випробували свої інтелектуальні сили під час заходу, за що були нагороджені солодкими призами.

У напруженій динамічній боротьбі між командами старшокласників був присутній справжній дух суперництва.

Вихованці Юрія Івановича Бордунова, організатора військово-спортивного змагання та вчителя предмету «Захист Вітчизни», пройшли декілька етапів перевірки своїх здібностей: стройової підготовки, спорядження магазину АК, накладання шини при переломі, застосування джгута для зупинки кровотечі у зоні зараження, евакуації пораненого, перетягування канату та «Спортивної вікторини».

Однак найяскравіше в пам’яті учасників, глядачів та журі відбулися такі конкурси: стрільба з пневматичної гвинтівки, в якому перемогу обрала команда учнів 11 класу та чолі зі своїм капітаном Старченко Владиславом та підтягуванні на перекладені, в якому найкращими виявилася команда учнів 10 класу із своїм капітаном Пшеничним Романом.

За підсумками змагань учасники отримали грамоти та солодкі призи.

Заголовок
/Files/images/DSC_01.JPG/Files/images/DSC_02.JPG
/Files/images/DSC_03.JPG/Files/images/DSC_04.JPG
/Files/images/DSC_05.JPG/Files/images/DSC_06.JPG
/Files/images/DSC_07.JPG/Files/images/DSC_08.JPG
/Files/images/DSC_09.JPG/Files/images/DSC_10.JPG
/Files/images/DSC_11.JPG/Files/images/DSC_12.JPG
/Files/images/DSC_13.JPG/Files/images/DSC_14.JPG
/Files/images/DSC_15.JPG/Files/images/DSC_16.JPG
/Files/images/DSC_17.JPG/Files/images/DSC_18.JPG
/Files/images/DSC_19.JPG/Files/images/DSC_20.JPG
/Files/images/DSC_21.JPG/Files/images/DSC_22.JPG
/Files/images/DSC_23.JPG/Files/images/DSC_24.JPG
/Files/images/DSC_25.JPG/Files/images/DSC_26.JPG
/Files/images/DSC_27.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 37