• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Увага! Конкурс!

До уваги дітей з особливими потребами та їх батьків

«Повір у себе, і у тебе повірять інші» - у Миколаєві оголошено творчий конкурс для дітей та молоді з особливими потребами

Миколаївським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді оголошено міський творчий конкурс для дітей та молоді з особливими потребами «Повір у себе, і у тебе повірять інші».

Щороку міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить І тур обласного конкурсу «Повір у себе, і у тебе повірять інші» з метою формування світогляду у дітей та молоді з функціональними обмеженнями та виховання у них відчуття прекрасного через створення творчих робіт; реалізації їх талантів; сприяння їх інтеграції в суспільство, а також привернення уваги громадськості до проблем дітей та молоді з особливими потребами.

Початок конкурсу - 19 березня 2018 року.

Участь у конкурсі творчих робіт можуть взяти діти та молодь з функціональними обмеженнями від 6 до 17 (повних) років. Роботи, які надаються, можуть бути виконані в різних техніках та різними засобами, приймаються конкурсною комісією до 11.04.2018 року.

Вимоги до робіт учасників конкурсу:

- у конкурсі беруть участь творчі роботи, виконані в довільній формі;

- кожна робота має бути оригінальною та не дублювати інші роботи;

- кожна робота повинна мати свою оригінальну назву;

- обов`язково повинні бути наявними відомості про автора роботи – анкета учасника міського конкурсу (додається).

Найкращі роботи переможців міського конкурсу будуть передані до Миколаївського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для участі у ІІ турі Обласного конкурсу «Повір у себе, і в тебе повірять інші».

Нагородження переможців та учасників конкурсу «Повір у себе, і у тебе повірять інші» відбудеться 01 червня 2018 року. Кращі роботи будуть відзначені грамотами та подарунками.

За додатковою інформацією звертатися за тел. 479429 (Миколаївський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді)

Анкета міського конкурсу

для дітей та молоді з особливими потребами

«Повір у себе, і у тебе повірять інші»

1 Прізвище, ім’я, по батькові
Дата народження (число, місяць, рік)
Домашня адреса, контактний телефон центр СССДМ
Діагноз захворювання
№ посвідчення інваліда
Назва роботи
Жанр творчості
Необхідність в додаткових умовах, послуг (сурдопереклад, соціальні пристосування для переміщення)

Увага конкурси!

(дивись в розділі "ОГОЛОШЕННЯ" внизу сторінки є вкладення)

Шановні друзі!

В місті Южноукраїнську з 2014 року започатковано щорічний Міжрегіональний чемпіонат по спідкубінгу. Сподіваємось що запровадження даного Заходу сприятиме профілактиці ігроманії, негативних звичок, формуванню таких позитивних якостей, як цілеспрямованість, наполегливість, воля до перемоги тощо. Запрошуємо усіх бажаючих учнів прийняти участь. Правила проведення Чемпіонату додаються. ІV Міжрегіональний чемпіонат по спідкубінгу відбудеться 23 березня 2018 р.

Місце проведення: Южноукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 (пр.Незалежності,16, тел.: (05136) 5-83-91, директор – Карнаухова Марина Борисівна, моб.тел.:067-518-89-07).

Координатор Чемпіонату від управління освіти Южноукраїнської міської ради Кравченко Наталя Василівна, моб.тел.: (067)399-88-71, роб.тел.:(05136)2-26-08.

У ІV Міжрегіональному чемпіонаті по спідкубінгузапланована участь Романа Остапенка (м. Київ) учасника шоу «Україна має талант» 4 та 5 сезонів.

Останній термін подачі заявок 17 березня 2017 року.

З 2016 року, в рамках Чемпіонату, проводиться конкурс фоторобіт «ФотоКуб» за двома номінаціями:

- реальне фото;

- фотомонтаж.

Розмір фоторобіт – А4 (роботи інших розмірів до розгляду не приймаються). На звороті фото вказується Прізвище та ім’я виконавця його контактний телефон. Фотороботи можна відправляти поштою за вказаною адресою або надавати особисто директору ЮЗШ №4 та координатору від управління освіти до 23.03.2017 року включно.

Для глядачів присутніх в залі (учнів шкіл міста та зареєстрованих на змагання) відбувається розигриш заохочувального призу «Випадкове місце».

В рамках Чемпіонату по Спідкубінгу для дітей ДНЗ та 1-х класів проводиться Чемпіонат по «П’ятнашкам» (контактні телефони: (05136) 2-10-38, 067-518-89-26).

Запрошуємо до участі

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQDT2dBk9eyTXRnr--Ulle1v2-iEUR6dOjcMVISaxwjSzPNFhpm

МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ

ЧЕМПІОНАТ

ПО СПІДКУБІНГУ

Управління освіти Южноукраїнської міської ради, Южноукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4,

Миколаївська область м.Южноукраїнськ, пр.Незалежності,16 тел.: (05136) 2-26-08, 5-83-91 факс: 2-21-19

Спідкубінг - збирання Кубіка Рубіка на швидкість

Змагання із спідкубінгу проводяться з метою, розвитку просторового і логічного мислення, моторики, пам’яті, швидкості реакції, інтелектуального розвитку, забезпечення соціальної значущості: сприяння профілактиці ігроманії, негативних звичок, підвищення стресостійкості, формування таких позитивних якостей, як цілеспрямованість, наполегливість, воля до перемоги.

Чемпіонат по спідкубінгу проводиться за слідуючими номінаціями: кубік Рубіка (КР)2х2х2, (КР)3х3х3, (КР)4х4х4, (КР)5х5х5, (КР)3х3х3 однією рукою, (КР)3х3х3 із закритими очима.

Чемпіонат по спідкубінгу проводиться за наступними правилами:

· Відбірковий тур

Для визначення кращого часу кожний учасник, повинен зібрати кубік Рубіка 5 разів. Найкращий і найгірший результати відкидаються, а із 3-х результатів, що залишились вираховується середнє арифметичне. Це і є той самий час, який використовується для визначення переможців, які потрапляють до чверть фіналу.

· До чверть фіналу потрапляє половина від загальної кількості учасників. За тією ж самою схемою визначаються переможці, які потрапляють до півфіналу.

· До півфіналу, потрапляють переможці (не більше 10), які показали найкращий результат у чверть фіналі.

· До фіналу потрапляють переможці (не більше 5), які показали найкращий результат у півфіналі.

· Чемпіон визначається із учасників фіналу шляхом визначення найкращого результату, як середньоарифметичного із п’яти спроб. У номінаціях (КР)3х3х3 однією рукою та (КР)3х3х3 із закритими очима переможець визначається за кращим результатом із трьох спроб.

Для участі у Чемпіонаті необхідно, заповнити та надіслати заявку (форма додається) на адресу організаторів не пізніше ніж за тиждень до дня проведення чемпіонату за електронною адресою : osvita_yu@ukr.net або факсом (05136) 2-21-19.

У разі перемоги на Міжрегіональному чемпіонаті по спідкубінгу, чемпіон отримує головний приз Чемпіонату. Учасники що посіли ІІ і ІІІ місця можуть бути відзначені заохочувальними призами (грошовою винагородою). Усі учасники отримують дипломи учасника із зазначеним результатом.

Бажаємо Вам перемог!

Заявка

на участь у Міжрегіональному чемпіонаті

по спідкубінгу

Прошу зареєструвати для участі у Міжрегіональному чемпіонаті по спідкубінгу, який буде проходити «___» _____20 року у м.Южноукраїнську _____________________________________________________________________________

(прізвище, ім’я, по батькові учасника)

___________________________________________________________________________________________________

(учня (ці), якого класу; назва школи)

який буде змагатись у номінації (ціях)_______________________________________

контактний телефон учасника______________________________________________

Директор школи :

або Начальник (завідуючий)

управління (відділом)

освіти : підпис Прізвище, ініціали

* Особи, які не подали заявку до участі у чемпіонаті не допускаються.

** Організатори чемпіонату не несуть відповідальності за поселення (організатори можуть надати координати готельних закладів)

*** Організатори залишають за собою право змінювати правила проведення змагань (в залежності від кількості зареєстрованих учасників)

**** У 2017 році змагання проводяться тільки в номінації 3x3x3

Тим , хто хоче бути кмітливим і розв’язувати вміло.

Будь-які логічні вправи, є чудовий конкурс-казка «Кенгуру», якому назва.

Ходить він по всьому світу, бо його так люблять діти!

Тож щороку, кожен раз «Кенгуру» скликає нас.

8 грудня 2017 року відбувся Міжнародний математичний конкурс у стінах нашої рідної школи. Прийняли участь учні 2-5 класів.

конкурс "КЕНГУРУ"
/Files/images/IMG_6382.JPG/Files/images/IMG_6383.JPG
/Files/images/IMG_6384.JPG/Files/images/IMG_6387.JPG
/Files/images/IMG_6390.JPG/Files/images/IMG_6393.JPG

З 15 листопада 2017 року по 15 березня 2018 року в МЗОШ № 26 проходить міський історико-патріотичний проект "Пишайся, місто, синами своїми!"

"Зоологічна галерея". Конкурс проводиться з 30 січня 2017 рору по 10 квітня 2018 року. Конкурс малюнків птахів або ссавців нашого регіону.

"В об'єктиві натураліста". Конкурс проводиться з 31 листопада 2017 року по 12 лютого 2018 року.

"Юний дослідник". Конкурс проводиться з 1 листопада 2017 року по 29 березня 2018 року.

"Український сувенір". Роботи до конкурсу подаються до 20 листопада 2017 року (іграшки, поробки на народознавчу тематику).

"Новорічна композиція". Роботи до конкурсу подаються до 4 грудня 2017 року.

"Різдвяні фантазії". Конкурс поробок на новорічну тематику.

Акція "Повернення птахів". Акція проходить протягом лютого-березня 2018 року. Потрібно зробити і встановити годівнички, годувати птахів у зимовий період.

Кiлькiсть переглядiв: 326