Благодійні внески

Увага! Шановні батьки та друзі нашої школи, меценати та спонсори!
Підтримати нашу школу, відповідно до Закону України «Про благодійність», Ви можете, перерахувавши свої добровільні благодійні внески на спеціальний реєстраційний рахунок
31559326240418 ГУДКСУ в Миколаївській області
МФО 826013
через банківську установу, оформивши заяву на переказ готівки за формою, затвердженою додатком 8 до Інструкції № 174.
У реквізиті "Призначення платежу" заяви можна вказати, наприклад: "на матеріально-технічне забезпечення", або "на придбання господарських і канцелярських матеріалів", або "на придбання літератури для бібліотеки" (бажано - відповідно до бюджетного запиту).
Факт внесення коштів на спеціальний реєстраційний рахунок підтверджує видана квитанція.
Щиро вдячні Вам за допомогу!